Bahçelievler Siyavuşpaşa Çocuk Kütüphanesi

Afacan Dennis'in Günlüğü

Afacan Dennis'in Günlüğü - Steven Butler, Steve May


Afacan Dennis'in Günlüğü 1

Bizim 'canavar' öğretmen tatilde günlük tutmamı istedi. Ben ve günlük tutmak? Ha ha ha! Bütün gün afacanlık peşinde koşuyorum, nasıl günlük tutabilirim ki? Tek ve benzersiz Afacan Dennis'in günlüğüne bir göz atın! Dennis'in yazdıklarına eşlik eden birbirinden komik çizimlerle çok eğleneceksiniz!

Afacan Dennis'in Günlüğü: Çiçek Böcek Savaşı - Steven Butler, Steve May

Afacan Dennis'in Günlüğü 2 - Çiçek Böcek Savaşı

Çok kötü haberler aldım, ÇOK! Sıkıcı belediye başkanımız Beanotown’u bir ÇİÇEK yarışmasına soktu. Çiçeklere bayılan gıcık yaratıklar kimlerdir biliyor musunuz? ANA KUZULARI!
Ben ve Gnasher, Beanotown’u onların işgalinden kurtaracağız. Afacanlık ustası olarak plan yapmaya başladım bile…Dennis’in günlüğüne eşlik eden, birbirinden komik çizimlerle çok eğleneceksiniz!Afacan Dennis'in Günlüğü 3 - Hız Treninde Olay Var!

Beanotown’ın lunaparkı Beanoland’de heyecan dorukta! Parka yepyeni bir hız treni geliyor! Ve benim bu trene binen ilk kişi olmam şart! Ama bunun için önce, okulda düzenlenen kitap inceleme yarışmasını kazanmam gerek. Yarışmayı kazanmak için ne yapsam acaba… Dennis’in günlüğüne eşlik eden, birbirinden komik çizimlerle çok eğleneceksiniz!
Afacan Dennis'in Günlüğü 4-Dedektif Afacan!

Afacan dostlarım, size ÇOK KÖTÜ haberlerim var.
Ben... Ben... Bunu nasıl söyleyeceğimi bilemiyorum. Ama işte geliyor... Beanotown’da EŞEK ŞAKALARININ USTASI’na (yani bana) afacanlık yapan bir başka afacan var!
Ne diyorum ben? Kimse Dennis’e afacanlık yapamaz! Süper gizli ajanlık - dedektiflik yeteneklerimle Bash Sokağı Haydudu’nun kim olduğunu bulacağım. Ve Beanotown’daki gerçek afacan kimmiş, herkese göstereceğim!
Dennis’in günlüğüne eşlik eden, birbirinden komik çizimlerle çok eğleneceksiniz!